top of page
Ofis Sahnesi
Bilgisayar
Neden İyibir

İyibir Yazılım, bilişim, yazılım ve LOGO Sistemleri alanında edindiği 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesi ile kurulmuştur. Bünyesinde bulunan yazılım ve endüstri mühendisleri ile sektörün ihtiyaçlarını uzman personeli ile karşılamaktadır.

3,000

Mutlu Müşteri

120

Mutlu Müşteri

10 Yılı Aşkın Tecrübe

Kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla yer aldığımız bilişim dünyası içerisinde, her geçen gün daha da önem kazanan ve yönetim stratejimizin temel yapıtaşını oluşturan sürdürülebilirlik kavramını en önemli paydaşımız olan sizlere de hizmet yaklaşımımızla sunmaktayız. Bugüne kadar değerli kurum ve kuruluşlara vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ve referanslarımız bu yaklaşımın doğruluğunun en somut göstergesidir.

Bilişim Teknolojilerini yenilikçi sistemlerle harmanlayarak sıradan olanı sıra dışı hale getirdik. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm Bilişim Hizmetlerini mühendislerimiz ile tasarlayarak yazılım çözümlerimizde kurumsal çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Geleceğe İyibir Adım

Arge’ye büyük önem veren firmamız, milli teknoloji üretimi konusunda büyük mesafeler kat ederek tasarım ve yazılım süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği “CloverLeaf” dijital ERP II Sistemi ile “Scarlet” Online Banka Hesap Yönetimi çözümü ve “Lonicera” İş Analitiği Çözümü ürünlerini değerli müşterilerinin hizmetine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirketimize yön veren bu değerlerimiz, felsefemiz ve prensiplerimiz vermiş olduğumuz hizmetlere her zaman etki etmektedir.

Kaliteye verdiğimiz önem, ayrıntılardaki dikkatimiz, müşterilerimize olan sorumluluğumuz, markamızı güvenilir ve sürdürülebilir kılmaktadır.

Onlarca hızlı büyüyen girişime ve gelişime yardımcı olarak fark yaratmaya devam ediyoruz

Konusunda uzman firmalar ile birlikte hareket ederek sektörel çözümler üretmekteyiz.

Proje Danışmanlığı

Kurumsal Kaynak Planlama

Proje Uygulama danışmanlığı

Özel Yazılım

Sektöre Özgü Özel

Yazılım Çözümleri

Eğitim-Destek Hizmeti

Uzman Sertifikalı Personeller ile Eğitim-Destek Süreçleri

İlk günden itibaren işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm süreçlerde yanınızdayız.

Sizde #GeleceğeİyibirAdım ile işinizde dijitalleşmek istiyorsanız, gelin tanışalım

Konusunda uzman eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile size destek değil danışmanlık anlayışı ile yaklaşıyor ve tüm süreçlerinizde yanınızda oluyoruz.

0 850 808 28 81
İyibir Yazılım

Takip Edin

Güncel haberler ve teknolojik gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edin.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz!

bottom of page