inlogger_aboutus.png

ORTAM DENETLEME VE TAKİP SİSTEMİ

 

INLOGGER NEDİR?

Inlogger; sistem odaları, soğuk hava depoları, laboratuvarlar, ecza depoları vb. alanların sıcaklık, nem, besleme gerilimi gibi ortam değişkenlerini sürekli kontrol ederek tanımlanan çalışma aralığı dışına çıkıldığında ve/veya ortamda duman/su baskını gibi olumsuz bir durum olduğunda görevli kişileri anında haberdar etmek üzere tasarlanmış olan teknolojik bir cihazdır.
Aşı ve serumların soğuk zincir kurallarına uygun olarak muhafaza edilmesi için ülkemizdeki binlerce sağlık kuruluşunda yıllardır kullanılmakta olan Degré ve FarmaDRC isimli cihazları tasarlayan mühendislerimiz tarafından ISO 27001 standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

ÇOKLU UYARI SİSTEMİ!

Inlogger ’ın birçok rakibinde olmayan veya harici ek modüller ile opsiyonel olarak sunulan karasal hat üzerinden arama yapabilme yeteneği cihaz içerisinde standart olarak sunulmakta; risk anında ortamda internet-mobil iletişim-enerji olmasa dahi, risk anında sabit hatlar üzerinden uyarı verebilmektedir. Aranan telefonlar açılmadığında cevaplanıncaya kadar ısrarlı tekrar arama yapan Inlogger alarm sonrasında da sürekli kontrole devam ederek risk sona ermediği sürece her 30 dk. aralıklarla ısrarlı telefon aramalarına tekrar başlamaktadır.

inlogger_kesintisiz.png
 

KESİNTİSİZ ERİŞİM!

Bilgisayar veya sadece ethernet destekli klasik uyarı sistemleri elektrik kesintisinden kısa bir müddet sonra enerjileri tükendiği için kapanmakta; yedek güç üniteleri olsa bile hafta sonu veya resmî tatil gibi zamanlarda karşılaşılabilecek uzun süreli elektrik kesintilerinde, esas lazım oldukları andaki ikaz görevini yerine getirememektedir. Oysa başka hiçbir donanıma gerek duymadan çok az enerji ile günlerce çalışabilen Inlogger, kendi içerisindeki yedek güç ünitesi sayesinde asıl ihtiyaç duyulduğu anda risklerden haberdar etmektedir.

MAKSİMUM GÜVENLİK!

Müstakil olarak çalışabildiği için sürekli bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymayan Inlogger‘ın kayıt ettiği geçmiş tarihli ölçüm verileri istenen bir zamanda ağ erişimi olan herhangi bir bilgisayar veya mobil cihazdan görüntülenebilmektedir.

 

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Image by Ali Morshedlou