Image by Smart

Geçmişe yönelik LEM kampanyası!

 

Geçmişe yönelik LEM kampanyası!

1. Kampanya 7 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olup; 2 yıl ve üzeri Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alımı yapacak Logo Tiger Enterprise, Logo Tiger Plus, Logo GO Plus, Logo Start, Logo Netsis Enterprise, Logo Netsis Standard 2, Logo Netsis Entegre, Logo Netsis Personel Bordro, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger 3, Logo GO 3, Logo Netsis 3 Enterprise, Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis 3 Bordro ve Logo Bordro Plus kullanıcıları için geçerlidir. 2. Kampanya kapsamında;


• 2 yıl Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %30 indirim,


• 3 yıl Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %45 indirim,


• 4 yıl Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %50 indirim,


• 5 yıl ve üzeri Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %55 indirim uygulanacaktır. 3. Kampanyadan faydalanabilmek için, Geçmişe Yönelik LEM'ler ile birlikte Standart LEM* satın alınmalıdır. Ürün geçişi yapılması durumunda; *3 serisi ürün geçişlerinde; Geçmişe Yönelik LEM'ler ile birlikte Standart LEM satın alınmalıdır.

*Üst segment ürün geçişlerinde ise; (örneğin GO 3’ten Tiger 3’e geçişlerde) Geçmişe Yönelik LEM’ler ile birlikte Standart LEM alınması gerekmemektedir. 4. 3 serisi ürünlere geçiş yapmamış kullanıcıların, Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM alımları ile birlikte 3 serisi ürünlere geçmeleri gerekmektedir. 5. 3 serisi ürün geçiş bedelleri indirim kapsamı dışındadır ve Standart LEM bedelinin %40’ı olarak hesaplanır. 6. Logo, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar. 7. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

 

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Image by NordWood Themes
 

Abonelik Formu

0 850 808 28 81

23 Nisan Mahallesi Ata Bulvarı Guzell Tower İş Merkezi K : 7 D : 26 Nilüfer / Bursa

  • Instagram
  • LinkedIn
  • Facebook

İyibir Yazılım bir İyibir Grup İştirakidir | © 2018 İyibir Yazılım Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.